Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Колку време е вашето време за испорака?

Обично тоа е 7-15 дена , во зависност од количината на нарачката

Пример е слободен или не?

Бесплатен примерок за тестирање е прифатена, купувачот сноси трошоците за испорака

Дали ви се тестираат сите на вашата стока пред породувањето?

Да, имаме 100% тест пред породувањето

Може да се произведуваат во согласност со примероци?

Да, може да се произведуваат според вашето барање

Што е вашиот начин на плаќање?

T / T или L / C  по видување

Каде е вашата вчитување порта?

Обично Шангај , Кина.

Која е вашата смисла на испорака?

EXW, ФОБ, ЦФР, CIF, FCA, CPT, CIP

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Online Chat !