klasën industriale Carboxymethyline celuloza (CMC)

Përshkrim i shkurtër:

 Celuloze carboksimetil sodiumi i 【Futja】 Emri celuloze carboksimetil sodiumi Shkurtesa: CMC molekulare Formula: C6H7O2 (OH) 2OCH2COONa 1.Characteristics: celuloze carboksimetil sodiumi (CMC) është pluhur të bardhë ose verdhë që është e pa shije dhe non-toxic.It ka lartë hygroscopicity dhe është i tretshëm në ujë për të formuar një lëng të trashë. Kjo është një electrolyte polyanionic dhe jo thartuar. Ajo ka të mirë të ngrohjes-stabilitet, rezistencë ndaj kripës dhe të pronës film-formimin. 2.Applications Për Cera ...


 • Min.urdhër Sasia: 25 kg
 • Furnizimi Aftësia: 15000 ton / vit
 • Port: Shanghai
 • Termi pagesës: T / T; L / C ose ndonjë tjetër
 • Detail Product

  Produkt Tags

   natriumi Carboxymethyline celuloza

  Requirements Prezantimi 

  Emri: natriumi Carboxymethyline celuloza

  Shkurtesa: CMC

  Formula molekulare: C6H7O2 (OH) 2OCH2COONa

  1. Karakteristikat:

  Sodium Carboxymethyline celuloza (CMC) është pluhur të bardhë ose verdhë që është e pa shije dhe non-toxic.It ka hygroscopicity lartë dhe është i tretshëm në ujë për të formuar një lëng të trashë. Kjo është një electrolyte polyanionic dhe jo thartuar. Ajo ka të mirë të ngrohjes-stabilitet, rezistencë ndaj kripës dhe të pronës film-formimin.

  2. Aplikimet

  Për c eramikën

  55

  Për pikturë dhe Ink

  66

  për pastë dhëmbësh

  77

  CMC gjithashtu mund të përdoret për shtresë letër, bateri, mushkonjë-i neveritshëm temjan, duhanit, tekstilit, saldim elektrik, coemetic.

  3. Paketimi

  CMC Produkt është i paketuar në një qese të brendshme polietileni përforcuar me një qese letre 3-fije, ose fuçi letër apo letër kuti, pesha neto është 25 kg për thes.

  4. Transporti dhe magazinimi

  Mbroni produktin kundër lagështisë dhe të lagësht.

  A nuk e vënë atë së bashku me kimikate të tjera.

   
 • Previous:
 • Next:

 • Produkte të lidhura

  WhatsApp Chat Online!