vetë-leveling mjeshtër llaç grumbull

Përshkrim i shkurtër:

Product Description vetë-leveling komponimet grumbull master Ajo është përdorur kryesisht për komponimet vetë-leveling, një lloj materiali i thatë të përzier pluhur i cili përfshin pluhur redispersible polimer, ethers celulozës dhe disa surfactant dhe ndërtuesit. Produkti ishte testuar në mënyrë adekuate nga testimi në treg, fituar reputacion të mirë nga përdoruesit. Në përgjithësi, një qese tona (25kg) vetë-leveling komponimet grumbull master mund të prodhojë në ...


 • Min.urdhër Sasia: 25 kg
 • Furnizimi Aftësia: 10000 ton / vit
 • Port: Shanghai
 • Termi pagesës: T / T; L / C ose ndonjë tjetër
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit                                                                           

  Vetë-leveling komponimet grumbull master
  Ajo është përdorur kryesisht për komponimet vetë-leveling, një lloj materiali i thatë të përzier pluhur i cili përfshin pluhur redispersible polimer, ethers celulozës dhe disa surfactant dhe ndërtuesit. Produkti ishte testuar në mënyrë adekuate nga testimi në treg, fituar reputacion të mirë nga përdoruesit.
  Në përgjithësi, një qese (25kg) vetë-leveling komponimet grumbull master jonë mund të prodhojë një ton të vetë-leveling llaç.
  Është e lehtë për operacion dhe Formular është shumë shkencore.

                                                                
  Paketimi dhe Storage                                                               
  A. Standard Paketimi: në qese 25 kg letër brendshme me qese PE
  B. Big Bag ose paketa të tjera të veçanta janë të mundshme në kërkesë.

  Ruajtur atë në gjendje të thatë, dhe koha e magazinimit nuk duhet të kalojë një vit.
                                                                            
  Safety notes                                                                          

  Data e mësipërme është në përputhje me njohuritë tona, por nuk e përjashton klientët kujdes duke kontrolluar të gjitha menjëherë pas marrjes. Për të shmangur formulimin ndryshme dhe materiale të ndryshme, ju lutem të bëjë më shumë testime para se duke e përdorur atë. Ne rezervojmë të drejtën për të ndryshuar produktin tonë dhe të pa informuar paraprakisht.

    • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !